Zbulohet identiteti i të dashurit të ri të Afrona Dikës - Gazeta Express
string(55) "zbulohet-identiteti-i-te-dashurit-te-ri-te-afrona-dikes"

Rozë

Gazeta Express

08/02/2023 13:22

Zbulohet identiteti i të dashurit të ri të Afrona Dikës

Rozë

Gazeta Express

08/02/2023 13:22

Sikurse kishte lënë të kuptohej prej javësh, edhe Afrona Dika ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Blero Muharremi.

Teksa në fillim nuk dihej se kush ishte partneri i saj i ri, tashmë identiteti i tij është zbuluar. Në “Instagram”, një person me emrin James ka postuar një foto i shtrirë, ndërsa para tij duket edhe modelja shqiptare. Nga emri duket se personi në fjalë është i huaj.

Lexo Edhe:

Në foton e postuar ai nuk e ka zbuluar identitetin e tij, duke u shfaqur pa fytyrë, ndërsa duket vetëm pak Afrona. “Gjithmonë zjarr,”-shkruan James krahas imazhit, duke etiketuar edhe Dikën.

Blero dhe Afrona u martuan në shtator të 2019-ës, në një ceremoni madhështore në Lezhë. Mirëpo edhe pas martesës ata vijuan të jetonin të ndarë, Blero në Kosovë dhe Afrona në Zvicër. Verën e vitit të kaluar ata i dhanë fund martesës.