Zbulohet identiteti i personit të maskuar që u tha se pritet të hyjë në Big Brother VIP Albania 3 - Gazeta Express
string(97) "zbulohet-identiteti-i-personit-te-maskuar-qe-u-tha-se-pritet-te-hyje-ne-big-brother-vip-albania-3"

Zbulohet identiteti i personit të maskuar që u tha se pritet të hyjë në Big Brother VIP Albania 3

Yjet

Gazeta Express

01/04/2024 20:54

Një banor i ri do t’i bashkohet shtëpisë së BBV ditën e martë. Ai u prezantua në “Fan Club” i maskuar.

Mirëpo është bërë me dije se banori më i ri i BBV quhet Amarildo Delia me profesion animator dhe moderator.

Lexo Edhe:

Që në prezantimin e tij në “Fan Club”, Amarildo ka ‘trazuar’ ujërat duke pasur kështu debatet e para me opinionistët Ina Kollçaku e Ronaldo Sharka.

Ai tha ndër të tjera se është i hapur për të bërë aleanca, më së shumti me Romeon, mirëpo shtoi se nuk i pëlqen asnjë romancë brenda shtëpisë.

Mbetet për t’u parë nëse banori i ri do të vazhdojë këtë ‘linjë loje’ edhe në BBV.