Zbulohet gjinia e bebes së Arbana Osmanit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/06/2020 12:12

Zbulohet gjinia e bebes së Arbana Osmanit

Rozë

Gazeta Express

29/06/2020 12:12

Këtë fakt na e vërtetoi Arbana me dhuratën që mori nga stafi i emisionit të saj ‘Dua të të bëj të Lumtur’, disa ditë më parë në përfundim të sezonit.

Tashmë pritet që Arbana të bëhet me dy djem dhe Joni do të ketë edhe një vëlla.

Së fundi stafi i emisionit me në krye partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj, i bënë një surprizë të bukur.