Zbulohet gjashtë futbollistët e renditur në vendet e fundit në garë për Topin e Artë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 16:59

Zbulohet gjashtë futbollistët e renditur në vendet e fundit në garë për Topin e Artë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 16:59

France Football ka nisur zbulimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Tashmë janë publikuar gjashtë emrat e renditur në vendet e fundit në garë për çmimin prestigjioz, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Cezar Azpilicueta dhe Luka Modric janë në vendin e 29-të, kurse Nicolo Barella, Ruben Dias dhe Gerard Moreno janë në vendin e 26-të.

Në vendin e 25-të gjendet Phil Foden. /Gazeta Express/