Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania - Gazeta Express
string(50) "zbulohet-data-e-finales-se-big-brother-vip-albania"

Rozë

Gazeta Express

20/04/2024 23:04

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Rozë

Gazeta Express

20/04/2024 23:04

Spektakli natës së sotme (e shtunë), pati një hapje shumë spektakolare.

Të gjithë banorët kishin dalë nga shtëpia, në shenjë të 100 ditëve që kaluan në shtëpi.

Lexo Edhe:

Ata dhuruan spekakët për të gjithë të pranishmit në studio, duke performaur një këngë që kishin përgatitur.

Këngën e përcollën me një koreografi tejet mahnitëse, duke e bërë publikun të argëtoheshin shumë.

Pas kësaj udha dhe lajmi për natën e shumëpritur: natën finale.

“Finalja e këtij edicioni të Big Brother është më 25 maj. Kështu që banorët që do shkojnë në finale do qëndrojnë në shtëpi dhe pak më shumë se një muaj” – u shpreh Ledioni.