Zbulohen artistët e radhës që do të performojnë në “Sunny Hill Festival” në Tiranë - Gazeta Express
string(80) "zbulohen-artistet-e-radhes-qe-do-te-performojne-ne-sunny-hill-festival-ne-tirane"

Rozë

Gazeta Express

15/08/2022 9:47

Zbulohen artistët e radhës që do të performojnë në “Sunny Hill Festival” në Tiranë

Rozë

Gazeta Express

15/08/2022 9:47

Para pak ditësh përfundoi festivali “Sunny Hill” në Prishtinë, teksa në fund të këtij muaji do të mbahet në Tiranë.

Së fundmi, është bërë me dije se këngëtari i radhës që do t’i bashkangjitet artistëve të tjerë do të jetë Elgit Doda.

Lexo Edhe:

Lajmi është bërë me dije nga faqja zyrtare e “Sunny Hill Festival” ne Instagram.

Ndërsa janë bërë të ditur edhe disa emra të tjerë si: DJ Regard, DJ Drop G dhe Merk & Kremont.

Gjithashtu, më herët u zbuluan edhe emrat e artistëve të tjerë që do të performojnë si Dafina Zeqiri, Tananai, Dren Abazi, Fedez dhe Action Bronson.