Zara tregon asetet gjatë pushimeve me familje në Spanjë - Gazeta Express
string(55) "zara-tregon-asetet-gjate-pushimeve-me-familje-ne-spanje"

Zara tregon asetet gjatë pushimeve me familje në Spanjë

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 19:34

Zara McDermott ka treguar belin e saj të hollë dhe trupin e saj të tonifikuar teksa ka qenë për pushime me familjen në Spanjë

Ajo sapo është kthyer nga pushimet e saj familjare në Tenerife të Spanjës,.

Zara McDermott ka treguar se si është duke marrë diell në pushime teksa ka postuar një seri fotosh me familjen në Instagram.

Ish ylli i Love Island, (25) përpos fotove simpatike në bikine ajo është ka treguar format e saj të bukura fizike. /GazetaExpress/