Zara shfaq trupin ashtu sikurse nuk e kemi parë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

04/08/2021 21:57

Zara shfaq trupin ashtu sikurse nuk e kemi parë

Yjet

Gazeta Express

04/08/2021 21:57

Zara McDermott ka treguar format e saj fenomenale në bikine të bardha gjatë një pushimi që ajo më parë e ka bërë në Madeira të Portugalisë

Ajo nuk frikësohet për të treguar asetet e saj seksi.

Lexo Edhe:

Këtë e ka bërë edhe sonte ku është shfaqur në bikine të bardha dhe fustan tw bardhë.

Zara McDermott (24) ka treguar të pasmet e saj. Ylli i Made In Chelsea fotot i ka shpalosur në Instagram dhe shumica janë bërë gjatë pushimeve të saj në Madeira. /GazetaExpress/