ZanziArta - Gazeta Express
string(9) "zanziarta"

ZanziArta

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 23:50

Arta Nitaj ka shfaqur sonte asetet e saj të bukura bashkë me bukuritë e Zanzibarit

Aktorja dhe modelja kosovare, Arta Nitaj ka vazhduar që të vizitojë vende të bukura turistike.

Lexo Edhe:

Kësaj radhe ajo është ndalur në Zanzibar të Tanzanisë, ku ka postuar një fotosesion në bikine me ngjyra të ndryshme, laramane që përshtaten edhe me kulturën afrikane të këtij vendi.

Në bazë të lokacionit të etiketuar, ajo ka treguar se ndodhet në ‘Gabi Beach Zanzi’ që ndodhet në Kiwengwa (një fshat në ishullin tanzanian, Unguja, pjesë e Zanzibarit).

Gjatë paradites është thënë se ajo është duke pushuar në ishullin private të Bill Gates, por që duket se lajmi është demantuar nga vet bukuroshja pasi që ka treguar lokacionin e saj. /GazetaExpress/