Zalgiris e barazon rezultatin ndaj Ballkanit - Gazeta Express
string(44) "zalgiris-e-barazon-rezultatin-ndaj-ballkanit"

Sport

Gazeta Express

05/07/2022 20:31

Zalgiris e barazon rezultatin ndaj Ballkanit

Sport

Gazeta Express

05/07/2022 20:31

Zalgiris ka shënuar golin e parë dhe të barazimit ndaj Ballkanit, në ndeshjen e vlefshme për raundin e parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Oliver Buff ka shënuar për mysafirët. Ai shënoi me kokë në minutën e 25-të, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Rezultati aktual nga kjo ndeshje tashmë është 1:1.

Ndeshja mes Ballkanit dhe Zalgirisit është duke u zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”.