YMCA Kosova bëhet pjesë e Organizatës Botërore të Rinisë (YMCA World) - Gazeta Express
string(67) "ymca-kosova-behet-pjese-e-organizates-boterore-te-rinise-ymca-world"

Lajme

Gazeta Express

06/07/2022 22:18

YMCA Kosova bëhet pjesë e Organizatës Botërore të Rinisë (YMCA World)

Lajme

Gazeta Express

06/07/2022 22:18

Shqiptaro-amerikani, Richard Luakj, ka bërë të ditur lajmin se YMCA Kosova është bërë anëtare e Organizatës Botërore të Rinisë, YMCA World.

Këtë lajm ai e ka bërë të ditur në rrjetin social Twitter.  

Lexo Edhe:

“Këshilli botëror i YMCA sapo pranoi YMCA Kosovën! Falenderim i veçantë për familjen Hayek për përpjekjet dhe angazhimet e tyre të palodhura”, shkroi Lukaj.