Yllka Kuqi vaksinohet kundër COVID-19 - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

08/06/2021 17:39

Yllka Kuqi vaksinohet kundër COVID-19

Rozë

Gazeta Express

08/06/2021 17:39

Këngëtarja Yllka Kuqi është vaksinuar kundër COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo duke publikuar një fotografi ku tregon dorën duke e mbajtur me pambuk.

Kuqi nuk ka treguar se cilën vaksinë e ka marrë dhe ku është vaksinuar.

Ndërsa, kujtojmë që ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja Yllka Kuqi është mjaft e pëlqyer për publikun.