Yllka Kuqi sjell këngën e re pak ditë pasi solli në jetë vajzën - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

28/02/2020 17:12

Yllka Kuqi sjell këngën e re pak ditë pasi solli në jetë vajzën

Rozë

Gazeta Express

28/02/2020 17:12

“Selfmade” bashkëpunim i Yllkës me Baby Brown dhe Cengiz Elmaz.

Një ndër këngëtaret më të dashura të skenës muzikore shqiptare, Yllka Kuqi këtë vit është bërë nënë e një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Luiza.

Por, Yllka për fansat e saj sot publikoi bashkëpunimin “Selfmade” ku ajo është e ftuar e Baby Brown dhe Cengiz Elmaz, projekt i cili është realizuar muaj më parë.

Yllka në këtë projekt e sjell një pjesë të këngës popullore “Do ti kallim”.

Baby Brown & Cengiz Elmaz (DCE) – Self Made Superstar (Ft. Yllka Kuqi) (Official Music Video)