Yllin e Atleticos nuk e lë policia t’ia japë fanellën tifozit - Gazeta Express
string(60) "yllin-e-atleticos-nuk-e-le-policia-tia-jape-fanellen-tifozit"

Yllin e Atleticos nuk e lë policia t’ia japë fanellën tifozit

Sport

Gazeta Express

25/01/2022 15:45

Pas ndeshjes me Valencian, teksa po dilte nga Wanda Metropolitano, Yannick Carrasco deshi që fanellën t’ia dhurojë një tifozi.

Por, aty ishte policia për të vendosur rregull dhe për shkak të rrethanave, e detyruan lojtarin që të mos e hapte dritaren.

Lexo Edhe:

Ai s’kishte zgjidhje veçse t’i dëgjonte policinë, të mos ia jepte fanellën tifozët dhe të vazhdojë rrugën e tij, raporton Gazeta Express.