Ylli pret Bashkimin në ndeshjen e fundit të javës së parë - Gazeta Express
string(57) "ylli-pret-bashkimin-ne-ndeshjen-e-fundit-te-javes-se-pare"

Ylli pret Bashkimin në ndeshjen e fundit të javës së parë

Sport

Gazeta Express

24/09/2023 8:23

Sot do të zhvillohet ndeshja e fundit e javës së parë në Superligën e Kosovës në basketboll.

Golden Eagle Ylli do të jetë nikoqir i Bashkimit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 17:00, në palestrën “13 Qershori”.

Therandasit dhe prizrenasit synojnë të nisin edicionin me fitore dhe të fillojnë me këmbën e mbarë sezonin e ri.

Kujtojmë se këtë javë fitore regjistruan Peja, Trepça dhe Sigal Prishtina. /Gazeta Express/