Ylli përforcohet me Aaron Jones - Gazeta Express
string(31) "ylli-perforcohet-me-aaron-jones"

Ylli përforcohet me Aaron Jones

Sport

Gazeta Express

23/02/2024 19:28

Aaron Jones i është bashkuar ekipit të drejtuar nga Petar Mijovic.

Golden Eagle Ylli ka zyrtarizuar marrëveshjen me amerikanin këtë të premte, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Klubi nga Theranda nuk zbuloi detaje nga marrëveshja, apo nga karriera e lojtarit.

Jones luan në pozitën e qendrës dhe është i gjatë 206 centimetra.

30-vjeçari së fundi ishte pjesë e Karditsas në Superligën e Greqisë.

Ai karrierë ka bërë edhe në Turqi, Spanjë, Itali e Francë.

/Gazeta Express/