Ylli Limani më urim të veçantë për nënën e tij për 7 dhe 8 Mars - Gazeta Express
string(63) "ylli-limani-me-urim-te-vecante-per-nenen-e-tij-per-7-dhe-8-mars"

Ylli Limani më urim të veçantë për nënën e tij për 7 dhe 8 Mars

Yjet

Gazeta Express

07/03/2024 20:13

Këngëtari Ylli Limani ka uruar nënë e tij, për 7 dhe 8 Mars.

Ai urimin ka vendosur ta bëjë përmes një postimi në ‘InstaStory’, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

“Urime 7 dhe 8 Marsi, mamush. Unë, Hana dhe Arti jemi testamenti i shpirtit tënd të bardh. Faleminderit për dashurinë, për çdo mësim dhe çdo sakrificë. Në çdo hap që bëj dhe në çdo frymë që marr, e kam forcën, dashurinë dhe dritën tënde. Të dua shumë….”, ka shkruar Ylli.