Ylli i “Selling Sunset” e mahnitshme në plazh - Gazeta Express
string(43) "ylli-i-selling-sunset-e-mahnitshme-ne-plazh"

Ylli i “Selling Sunset” e mahnitshme në plazh

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 21:54

Ylli i Selling Sunset, Tina Louise (41) ka treguar trupin e saj seksi teksa është duke pushuar në rivierën franceze

Ajo është njëra prej modeleve më të bukura të Instagramit dhe ka një profil interesant.

Tina Louise i ka treguar fansave që ajo është duke e shijuar verën në Europë teksa ka postuar disa foto në bikine gjatë pushimeve të saj në Cannes.

41 vjeçarja është dukur si vajzë e re me bikine të zeza të cilat i ka kombinuar me një kapelë të bardh me vija të zeza dhe një palë syze kundër diellit. /GazetaExpress/