Ylli i On The Beach shfaqet tepër e nxehtë në plazh - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 21:44

Ylli i On The Beach shfaqet tepër e nxehtë në plazh

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 21:44

Ylli i  On The Beach, Kayleigh Morris ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa është parë duke shijuar të nxehtit në brigjet e Camber Sands

Ajo është e njohur si një vajzë debutuese, me të cilën gjë ajo gjeti famën, është shfaqur tepër e nxehtë sot.

Kayleigh Morris është shfaqur tepër e nxehtë sot derisa ka treguar format e saj në Sussex të enjten në plazhin Camber Sands.

Ish ylli i “On The Beach” dhe Big Brother (32) ka treguar se është në formë sensacionale pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit. /GazetaExpress/