Ylli i La Ligës s'mund të rrijë larg të dashurës - Gazeta Express

Ylli i La Ligës s’mund të rrijë larg të dashurës

Futboll

Gazeta Express

02/06/2020 23:50

Vazhdon me doza të larta lumturie historia e dashurisë mes blogeres Marta Diaz me anësorin e djathtë të Sevillas Sergio Regulion.

Bukuroshja 19-vjeçare ndiqet nga 2,1 milionë fansa në Instagram.

Një vit më parë çifti doli zbuluar para mediave dhe që nga ajo kohë futbollisti i dalë nga akademia e Realit dhe Marta Diaz janë të pandarë nga njëri-tjetri.