Ylli i Dortmundit në superformë, shënon golin e tretë që nga rinisja e sezonit - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

23/05/2020 16:07

Ylli i Dortmundit në superformë, shënon golin e tretë që nga rinisja e sezonit

Sport

Gazeta Express

23/05/2020 16:07

Borussia Dortmundi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen si mysafir kundër Wolfsburgut, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Volkswagen dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës.

Në minutën e 32-të të ndeshjes, Raphael Guerreiro, i cili fundjavën e kaluar i shënoi dy gola, e kaloi në epërsi skuadrën e tij përmes një goli të shënuar nga afërsia, raporton Gazeta Express.