Ylli e mbyll pjesën e parë me epërsi të lartë ndaj Trepçës - Gazeta Express
string(58) "ylli-e-mbyll-pjesen-e-pare-me-epersi-te-larte-ndaj-trepces"

Ylli e mbyll pjesën e parë me epërsi të lartë ndaj Trepçës

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 21:50

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e dytë finale mes Trepçës dhe Golden Eagle Yllit.

20 minutat e parë në “Minatori” janë mbyllur me rezultatin 18:39 në të mirë të skuadrës nga Suhareka, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Dajuan Graf me 11 pikë është basketbollisti më i dalluar te skuadra mysafire.

Kurse, te mitrovicasit u dallua Andrew Gordon me gjashtë pikë.

Kujtojmë se Ylli është duke udhëhequr në serinë finale 1:0. /Gazeta Express/