Ylli do të lanson edhe një këngë me Noizyn - Gazeta Express
string(42) "ylli-do-te-lanson-edhe-nje-kenge-me-noizyn"

Muzike

Gazeta Express

05/07/2023 20:56

Ylli do të lanson edhe një këngë me Noizyn

Muzike

Gazeta Express

05/07/2023 20:56

Ylli Limani ka paralajmëruar sot me anë të disa InstaStoryve së do të sjellë edhe një bashkëpunim me Noizyn

Këngëtari zemërthyes ka shkruar se kënga do të quhet “Yalla” dhe ajo do të jetë prapë një bashkëpunim me Noizyn.

Lexo Edhe:

Ylli kishte thënë më përpara se këtë këngë e kanë punuar në Korfuz të Greqisë në shtatorin e vitit të kaluar.

Pos kësaj kënge pritet që dyshja të sjellin edhe këngën “Hapa”, derisa kjo dyshe pritet që të këndojë së bashku më 4 gusht në Tiranë në koncertin e Noizyt që quhet “AlphaShow2”. /GazetaExpress/