Yll Limani sfidon prindërit për tekstin e këngës së re – nëna e tij dështon keq - Gazeta Express
string(77) "yll-limani-sfidon-prinderit-per-tekstin-e-kenges-se-re-nena-e-tij-deshton-keq"

Muzike

Gazeta Express

15/04/2022 22:28

Yll Limani sfidon prindërit për tekstin e këngës së re – nëna e tij dështon keq

Muzike

Gazeta Express

15/04/2022 22:28

Këngëtari Yll Limani lansoi para gjashtë dite këngën e tij të re “9”

Një këngë e pastër e zhanrit “pop”, Ylli me këtë këngë ka arritur që të këtë më shumë se 2.7 milionë klikime.

Lexo Edhe:

E gjersa kënga është shndërruar në një hit të pakontestueshëm, këngëtari që shquhen si zemërthyese për çikat shqiptare, ka vendosur që të bëjë një sfidë për prindërit e tij me një video që ka postuar në TikTok.

E derisa ai këndon këngën njëri prej prindërve të tij, varësisht si i zgjedh Ylli, do ta vazhdojnë këndimin.

Por, edhe pse babai i tij – analisti dhe gazetari Mufail Limani, që më parë është marrë me muzikë rok dhe ka qenë pjesë e bendit Minatori – është më mirë në tonalitet kështu nuk ndodh me nënën e tij, e cila dështon ta vazhdojë atë. /GazetaExpress/

@ylllimanii they failed hilariously ? #9 ♬ 9 – Yll Limani

Video qesharake e Yllit në TikTok

Kënga tashmë hit “9” e Yllit