Yll Limani paralajmëron këngë të re nesër - Gazeta Express
string(41) "yll-limani-paralajmeron-kenge-te-re-neser"

Muzike

Gazeta Express

26/10/2022 22:39

Yll Limani paralajmëron këngë të re nesër

Muzike

Gazeta Express

26/10/2022 22:39

“Malet” do të quhet kënga më e re e Yll Limanit që pritet të promovohet nesër

Këngëtari i “zemrave të vetmuara” Yll Limani pritet që të sjell një këngë nesër dhe titulli i saj është “Malet”.

Ylli që tashmë konsiderohet si njëri prej këngëtarëve më të mirë të baladave, ka postuar një set fotografish dhe një teaser që ka postuar në Instagramin e tij.

Kënga në bazë të teaser duket së është një këngë baladë.

Kënga “Malet” pritet të jepet nesër premier në orën 18:00. /GazetaExpress/