Yjet e “Love Island” shkëlqejnë në mbrëmjen e ITV - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/08/2021 19:16

Yjet e “Love Island” shkëlqejnë në mbrëmjen e ITV

Yjet

Gazeta Express

24/08/2021 19:16

Ylli i Love Island, Abigail Rawling ka treguar gjoksin e saj në një minifund të bardh derisa bashkë më të ishte edhe Sharon Gaffka në festën e televizionit ITV

Fatkeqësisht ato nuk ia dolën që të jenë në finale të Love Island edhe pse konkurruan në sezonin e 2021.

Lexo Edhe:

Tani Abigail Rawling dhe Sharon Gaffka po i mbështesin garueset e tjera, derisa janë parë në mbrëmjen e ITV që u mbajt të hënën në mbrëmje në Londër.

Ish yjet e Island janë parë duke u bashkuar me Hugo Hammond dhe Aaron Francis, derisa ka bërë një komentim live në studio. /GazetaExpress/