Yazmini shfaqet në bikine, teksa po qëndron në rehabilitim pas aksidentit që vrau shokun e saj - Gazeta Express
string(93) "yazmini-shfaqet-ne-bikine-teksa-po-qendron-ne-rehabilitim-pas-aksidentit-qe-vrau-shokun-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 22:49

Yazmini shfaqet në bikine, teksa po qëndron në rehabilitim pas aksidentit që vrau shokun e saj

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 22:49

“Këto janë bikinet në të cilat ndihem më së miri”.

Kështu ka thënë Yazmin Oukhellou teksa ka pozuar me bikine të zeza teksa është në rehabilitim në Marrakesh… pas aksidentit fatal me makinë, i cili vrau shokun e saj Jack McLean.

Lexo Edhe:

Yazmin Oukhellou ka vazhduar rehabilimin që po i kushton 3000 funte në javë pasi që ajo i shpëtoi një aksidenti fatal me makinë, i cili vrau Jake McLean.

Ylli i Towie (28), ka zgjedhur storiet në Instagram për të treguar trupin e saj në bikine të zeza, para se të deklaroi se ajo “ndihet më mirë së sa ishte më parë”.

Yazmin duket e jashtëzakonshme teksa tregon asetet e saj dhe trupin e saj fantastik. /GazetaExpress/