Yazmin shfaq të pasmet e saj seksi - Gazeta Express

Yazmin shfaq të pasmet e saj seksi

Rozë

Gazeta Express

03/06/2020 21:26

Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou ka ngritur temperaturat duke treguar të pasmet e saj në një palë veshje sportive rozë derisa ka shijuar një ecje të saj gjatë ditës

E ajo ka qenë tepër e nxehtë gjatë koronavirusit ku ka postuar rrjetet sociale.

Yazmin Oukhellou edhe sot ka ngritur temperaturat në një shëtitje të saj në lagjen Essex.

Ylli i Toëie (26) ka treguar trupin e saj të tonifikuar duke theksuar të pasmet e saj dhe këmbët seksi. /GazetaExpress/