“Xixa-xixë xixëllon” Melinda - Gazeta Express
string(26) "xixa-xixe-xixellon-melinda"

Yjet

Gazeta Express

28/04/2022 23:22

“Xixa-xixë xixëllon” Melinda

Yjet

Gazeta Express

28/04/2022 23:22

Reperja dhe këngëtarja Melinda Ademi është paraqitur me një stil futuristikë në fotosesionin e fundit

Melinda, ashtu si edhe këngëtarët e tjerë të estradës, ka paralajmëruar sonte se do të sjellë një këngë të re.

Lexo Edhe:

E për ta paralajmëruar këtë këngë, Melinda ka zgjedhur që të këtë një pamje futuristike me një veshje përplot xixa.

“Kënga e re, “All Night” së shpejti… A jeni gati, miq”, ka shkruar Melinda poshtë këtyre fotografive. /GazetaExpress/