Xhuliana dhe Atdheu vazhdojnë dashuriçkat në shtëpinë e Big Brother - Gazeta Express
string(67) "xhuliana-dhe-atdheu-vazhdojne-dashurickat-ne-shtepine-e-big-brother"

Xhuliana dhe Atdheu vazhdojnë dashuriçkat në shtëpinë e Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

25/01/2023 22:48

Dy prej banorëve më të komentuar të momentit, Xhuli dhe Atdheu, edhe gjatë mbrëmjes së sotme kanë preferuar të qëndrojnë larg konkurrentëve të tjerë të Big Brother VIP Kosova.

Kësisoj, dyshja janë shtrirë në dhomën e gjumit, teksa në një moment Atdheu i ka futur dorën nën bluzë Xhulit, tek pjesa e shpinës, por që menjëherë ka reaguar duke kujtuar kamerat në dhomë.

Lexo Edhe:

Më pas, Xhuli i ka lyer buzët, ndërsa i ka shpërndarë kremin me gishtin e mesit, çka i bëri goxha përshtypje Atdheut.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.