Xhuli në PDK? Flet para Vlora Çitakut e Blerta Deliut - Gazeta Express
string(52) "xhuli-ne-pdk-flet-para-vlora-citakut-e-blerta-deliut"

Xhuli në PDK? Flet para Vlora Çitakut e Blerta Deliut

TV/Film

Gazeta Express

08/03/2024 23:45

Deputetet Vlora Çitaku dhe Blerta Deliu së bashku me Juliana Nura kanë qenë të ftuara në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku kanë folur për 8 marsin, ditën e gruas.

Ndër të tjera, gjatë kësaj interviste të udhëhequr nga moderatori Shpend Lipa, Juliana Nura tregon se a do i bashkohet PDK-së.

Lexo Edhe:

Se cila o përgjigja e saj, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.