Xhuli e mbivlerëson veten, thotë se është inteligjente - Gazeta Express
string(53) "xhuli-e-mbivlereson-veten-thote-se-eshte-inteligjente"

TV/Film

Gazeta Express

22/12/2022 19:41

Xhuli e mbivlerëson veten, thotë se është inteligjente

TV/Film

Gazeta Express

22/12/2022 19:41

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Andi dhe Xhuli gjatë ditës së sotme kanë pasur një debat në dhomën e lavanderisë.

Xhuli është ankuar se nuk dëshiron “t’i fyhet inteligjenca”, me sarkazma nga banorët e tjerë të shtëpisë, përfshirë edhe Andin.

Lexo Edhe:

“Unë nuk e toleroj askënd me më ofendu, me një hajgare që unë nuk e kuptoj, që është e drejta ime. Po ta them në fytyrë”, ka thënë Xhuli.

“Edhe nesër me ndodh që ti ma thua një hajgare që është një ofendim për inteligjencën time, nuk ta pranoj. Sepse unë jam shumë inteligjente, por hajgaret me prapavijë nuk i kuptoj”, ka shtuar ajo pos tjerash.

Ndërsa, Andi ka thënë se – “Sa herë që dikush bën hajgare me mu, mua më fyhet inteligjenca? Jo. Sarkazëm bëjmë të gjithë.