Xhesika e Ferma VIP bën një ndryshim drastik - Gazeta Express
string(44) "xhesika-e-ferma-vip-ben-nje-ndryshim-drastik"

Xhesika e Ferma VIP bën një ndryshim drastik

TV/Film

Gazeta Express

29/04/2024 21:05

Këngëtarja Xhesika Polo e cila është konkurrente në ‘Ferma VIP’ ditën e sotme ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Siç e kemi parë, prej shumë kohësh Xhesika ka patur flokë të shkurtër, por nga dita e sotme e më pas do e shohim me një “look” komplet të ri, kaçurrele dhe me flokë të gjatë.

Lexo Edhe:

Pas ndryshimit fermerja ka dalë në oborr ku po qëndronin një pjesë e djemve, të cilët kanë mbetur të mahnitur nga pamja e re.

View this post on Instagram

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Në një moment, aktori Albano Bogdo i ka kënduar Xhesikës këngën hit të shumë viteve më parë, atë të Sabianit, “Tullaci”.