Xhensila publikon FOTO me makinë, Besi i bën komentin epik: Vendos rrypin oj goc se nuk i paguj unë gjobat e tua - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/07/2020 11:06

Xhensila publikon FOTO me makinë, Besi i bën komentin epik: Vendos rrypin oj goc se nuk i paguj unë gjobat e tua

Rozë

Gazeta Express

24/07/2020 11:06

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë padyshim ndër çiftet më simpatike të showbizit shqiptar.

Screenshot_2.jpg

Shpesh Xhensila dhe Besi hedhin foto në rrjetet e tyre sociale dhe me komentet që i bëjnë njëri-tjetrit marrin gjithë vëmendjen e fansave dhe mediave rozë. Së fundmi, është Xhensila ajo që publikon një foto duke i dhënë makinës, por ka harruar të vendos rripin e sigurimit.

Të gjithë vëmendjen në foto e tërheq komenti epik i Besit, i cili i shkruan “Vendos rrypin e sigurimit oj goc! Nuk kam per ti pagujt un gjobat e tuja.”

M