Xhensila paralajmëron edhe tri projekte të radhës - Gazeta Express
string(49) "xhensila-paralajmeron-edhe-tri-projekte-te-radhes"

Xhensila paralajmëron edhe tri projekte të radhës

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 23:25

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se e ka marrë shumë seriozisht sezonin e ri për verën që po vjen

Këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ka paralajmëruar se së shpejti ajo do të vije edhe me projekte të radhës.

Lexo Edhe:

“Vera po vjen dhe bashke me te, po vine dhe 3 projekte te tjera. Jam kaq shume e emocionuar🥹🫡”, ka shkruar Xhensila.

Xhensila para një jave ka lansuar këngën “Ale Ale”, një këngë kjo që ka më shumë se 1.7 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/