Xhensila Myrtezaj zbulon për herë të parë portretin e djalit, Amen - Gazeta Express
string(65) "xhensila-myrtezaj-zbulon-per-here-te-pare-portretin-e-djalit-amen"

Yjet

Gazeta Express

21/02/2024 22:01

Xhensila Myrtezaj zbulon për herë të parë portretin e djalit, Amen

Yjet

Gazeta Express

21/02/2024 22:01

Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj një video të ëmbël në profilin e saj të Instagramit, duke na prezantuar për herë të parë me portretin e Amen.

Prej disa javësh, lajmi i ndarjes nga Xhensila ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Dyshja, e cila ishte një ndër më të dashurat e publikut, i kanë dhënë fund marteses pas disa kohësh që kishin probleme mes tyre.

Lexo Edhe:

Madje, këtë herë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, thuhet se janë në proces divorci. Thuhet se çështja është hapur nga Xhensila, e cila ka ndërmarrë hapin ligjor për t’i dhënë fund martesës disavjeçare me aktorin e humorit. Dyshimet për një krizë mes çiftit kanë nisur prej ditësh, kur u kuptua se ata nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Dyshja ende nuk ka preferuar të konfirmojë apo të hedhë poshtë lajmet që kanë pushtuar së fundmi median online.

Në muajin nëntor, Xhensila është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilit së bashku me partnerin e saj, Bes Kallaku, i kanë vendosur emrin shumë të veçantë, Amen.

Deri më tani, si Xhensila, ashtu edhe Besi, kanë ndarë disa momente që kalojnë me të voglin, megjithatë nuk e kanë zbuluar ende portretin e tij, ndërsa, ditën e sotme, këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit e saj një video të ëmbël në profilin e saj të Instagramit, duke na prezantuar për herë të parë me portretin e vogëlushit.

Në videon e publikuar, Xhensila shihet teksa po kalon disa momente të ëmbla me Amen, ku në sfond ka vendosur këngën “I get to love you”, të Ruelle.