Xhensila Myrtezaj me mbishkrimin "Tërmet" i publikon këto foto të të pasmeve - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 23:05

Xhensila Myrtezaj me mbishkrimin “Tërmet” i publikon këto foto të të pasmeve

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 23:05

Xhensila Myrtezaj ka qëndruar në Zvicër, ku të shtunën mbrëma ka mbajtur një koncert në Cyrih së bashku me Ardian Bujupin.

Me këtë rast, këngëtarja kishte veshur një kostum të zi që ia theksonte linjat trupore.

Lexo Edhe:

Në profilin e saj në Instagram, ajo i ka publikuar disa fotografi duke mahnitur me figurën trupore.

Dhjetëra mijëra pëlqime dhe qindra komente ka marrë Xhensila nga fansat e saj në këto postime.