Xhensila me poza joshëse nga shtrati, e mahnitshme - Gazeta Express

Xhensila me poza joshëse nga shtrati, e mahnitshme

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 11:45

Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si “vajzën e keqe”.

Kështu ndodhi edhe në klipin e saj të fundit “Panorama” në bashkëpunim me Ardian Bujupin i cili po rezulkton një sukses.

Pas 11 milion klikimesh Xhensila vendoi t’i “qëras” ndjekësit me disa foto provokuese.

E veshur me fustan të shkurtër me pika Xhensila ka pozuar mbi krevat dhe duket vërtetë seksi.

View this post on Instagram

P A N O R A M A🥂

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on