Xhensila guxon, vozit pa sutjena makinën - Gazeta Express
string(39) "xhensila-guxon-vozit-pa-sutjena-makinen"

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 21:11

Xhensila guxon, vozit pa sutjena makinën

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 21:11

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shfaqur me disa poza tepër të nxehta sonte

Xhensila, e cila është trendi kohëve të fundit me muzikën e saj dhe bashkëpunimet që bën kohë pas kohe, është paraqitur e veshur me një kostum rozë derisa vozit makinën.

Lexo Edhe:

Detaji që bije në sy është se këngëtarja nuk ka të veshur sutjena dhe kështu ekspozon pak edhe nga gjoksi i saj.

“Shi rozë”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive e që duket se ajo kështu ka paralajmëruar ndonjë hit të ri. /GazetaExpress/