Xhensila bombardon rrjetin me foto në bikine - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 23:14

Xhensila bombardon rrjetin me foto në bikine

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 23:14

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka postuar disa foto të pazakonta për të deri me tani

Ajo në Instagram ka postuar një set të fotografive ku shihet e veshur në bikine.

Këngëtarja ka paraqitje më konservatore në rrjetet sociale por si duket kësaj radhe ka zgjedhur që të tregojë edhe asetet e saj seksi, derisa në njërën prej tyre është edhe aktori dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku.  

“Leje diellin ta ndriçoj shpirtin tënd”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze.

Ka kohë që Xhensila nuk ka hedhur ndonjë këngë në treg, por mund ta bëjë tani pas kësaj paraqitje. /GazetaExpress/