Xheisara eliminohet nga Big Brother - Gazeta Express
string(35) "xheisara-eliminohet-nga-big-brother"

Xheisara eliminohet nga Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

18/01/2022 23:26

Është zbuluar emri i parë që do ta lërë shtëpinë sonte në Big Brother

Është Xheisara që ka humbur përballë Egzonës dhe Dritonit duke dalë nga shtëpia e Big Brother Vit.

Lexo Edhe:

Pas votimit personi që ka pasur më së shumti vota për të qëndruar në shtëpi ka qenë Egzona.

Por, nuk duhet harruar se sonte nga Big Brother do të eliminohet edhe një banorë. /GazetaExpress/