Xhaka dhe Shaqiri startojnë për Zvicrën sonte - Gazeta Express
string(45) "xhaka-dhe-shaqiri-startojne-per-zvicren-sonte"

Xhaka dhe Shaqiri startojnë për Zvicrën sonte

Botërori 2022

Gazeta Express

02/12/2022 18:40

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Zvicrës dhe Serbisë.

Zvicrës I duhet fitorja ose eventualisht barazimi nëse Kameruni nuk fiton ndaj Brazilit.

Në anën tjetër, per Serbinë duhet vetëm fitorja për t’u kualifikuar.

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka do të startojnë për Zvicrën sonte.