Winnie Harlow e fillon Vitin e Ri në Dubai - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 19:54

Winnie Harlow e fillon Vitin e Ri në Dubai

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 19:54

Winnie Harlow është parë duke modeluar në bikine rozë dhe të kaltra derisa ka shijuar një udhëtim piktoreskt me shoqet dhe shokët e saj në Dubai

Winnie Harlow e ka filluar Vitin e Ri në mënyrë luksoze.

Lexo Edhe:

Të dielënë, supermodelja 27 vjeçare është parë në Instagram ku ka postuar imazhe seksi për 9.2 milionë ndjekësit e saj.

Ish garuesja e “America’s Next Top Model” ka pasur bikine me ngjyra të përziera rozë dhe kaltër, të cilat i ka përshtatur me një kapelë të madhe. /GazetaExpress/