Vushtrri, gruaja dhunohet seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton - Gazeta Express
string(70) "vushtrri-gruaja-dhunohet-seksualisht-nga-burri-me-te-cilin-bashkejeton"

Vushtrri, gruaja dhunohet seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton

Lajme

Gazeta Express

19/03/2023 9:05

Një grua ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton.

Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton policia në raportin e saj.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE & DHUNIM/Vushtrri 18.03.2023 – 03:17. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht si dhe dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, me të cilin ajo ishte duke bashkëjetuar. Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në ekzaminim mjekësorë, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.