Vuçiq viziton sot një qytet afër kufirit me Kosovën - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

03/06/2020 8:47

Vuçiq viziton sot një qytet afër kufirit me Kosovën

Lajme

Gazeta Express

03/06/2020 8:47

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pritet ta vizitojë sot një qytet serb afër kufirit me Republikën e Kosovës.

Zyra e Presidencës njofton se Vuçiq do të qëndrojë në Novi Pazar.

Top 10 Things to Do in Novi Pazar, Serbia

Ai do të vizitojë punimet për ndërtimin e rrugës Karajukića Bunari – Rasno, si dhe punimet për rindërtimin e rrugës Novi Pazar – Tutin.