Vritet një grua në Pejë, dyshohet se dorasi ishte bashkëshorti - Gazeta Express
string(61) "vritet-nje-grua-ne-peje-dyshohet-se-dorasi-ishte-bashkeshorti"

Vritet një grua në Pejë, dyshohet se dorasi ishte bashkëshorti

Lajme

Gazeta Express

16/04/2024 9:03

Është vrarë një grua në Pejë, sot. Dorasi dyshohet të jetë bashkëshorti i saj.

Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i prokurorisë në Pejë, Shkodran Nikçi.

Lexo Edhe:

“Kryeprokurorit dhje Prokurori i krimeve të rënda së bashku me të gjitha njësitet policore relevante janë në vendin e ngjarjes ku dyshohet se bashkëshorti e ka vrarë gruan e tij. I dyshuari është arrestuar dhe i është sekuestruar arma, ndërsa në vendin e ngjarjes janë duke u kryer të gjitha hetimet e nevojshme. Jemi në pritje të ekipit të mjekësisë ligjore për të marrë trupin e pajetë”, ka thënë Nikçi për Express.