Vrasja e gruas në Pejë, Hoxha shkon në vendngjarje - Gazeta Express
string(49) "vrasja-e-gruas-ne-peje-hoxha-shkon-ne-vendngjarje"

Vrasja e gruas në Pejë, Hoxha shkon në vendngjarje

Lajme

Gazeta Express

16/04/2024 12:07

Drejtori i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha ka arritur në Pejë, në vendin ku u vra sot një grua, shkruan  Gazeta Express.

Atje sot u vra Gjyljeta Ukelli, e dorasi dyshohet të jetë bashkëshorti i saj Edmond Lajqi.

Lexo Edhe:

Prokurori i krimeve të rënda, Ersan Qavolli tha para mediave se vrasja ka qenë makabre dhe se rasti është shumë i ndjeshëm.

Ende nuk dihet nëse tre fëmijët e çiftit kanë qenë në banesë në momentin e krimit. /Express.