Vranësira dhe reshje të shiut


Gazeta Express
9 September 2019 8:59

Moti sot do të jetë me diell, me vranësira mesatare dhe me erë të dobët nga drejtimi jugor. Në orët e pasdites do të ketë dukuri të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut me bubullima.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 10 deri 18 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 31 gradë. Në Shkup dhe rrethinë temperatura e mëngjesit do të arrijë deri 16 gradë, ndërsa e ditës deri 29 gradë.

Te fundit


Kthehu lart