Vranësira dhe reshje shiu


load
Gazeta Express
4 Nëntor 2019 9:15

Moti sot do të jetë me vranësira, ndërsa në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje shiu.

Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e fortë.

Temperaturat minimale do të lëvizin pre pesë deri më 12 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri më 19 gradë celsius.

Nga dita e martë pritet të ketë rritje të temperaturave.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart