Vrana Konti i “Kosheres”: Shqiptari është më i interesuar për telenovelat turke se për vendin e tij - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/10/2021 17:21

Vrana Konti i “Kosheres”: Shqiptari është më i interesuar për telenovelat turke se për vendin e tij

Rozë

Gazeta Express

04/10/2021 17:21

Prej shumë kohësh, telenovelat turke kanë arritur një audiencë të gjerë dhe në vendin tonë.

Kjo është trajtuar këtë puntatë dhe te Kosherja.

Vrana Konti ngriti shqetësimin për pushtimin që po na bëjnë turqit, këtë herë me seriale televizive.

Ai u shpreh se shqiptari është më i interesuar për telenovelat sesa për vendin e tij.  “Shqiptari rri pa punë dhe brenda shtëpisë duke parë telenovelat e Turqisë dhe nuk del me i bërë yzmetin dhe me i vendosur një tullë Shqipërisë.” Për më shumë ndiqni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=1_sUDzT5SuU

Lexo Edhe: